Vadizon.com'a Hoşgeldiniz.

Alışveriş Sepeti


Türkiye’nin gelişen e-ticaret platformu , kullanıcı odaklı dijital dönüşümün liderliğini üstlenirken, marka ve işletmeleri bünyesine klayca entegre ederek, müşteri ve mağaza memnuniyetini arttırmayı hedefliyor.

2019 yılında startup olarak başlayarak, 2020 yılında Vadizon markasıyla DLC Group Bilişim ve Tic. Ltd. Şti.’nin çatısı altında hayatına devam etmeye başladı.

Vadizon; 2019 yılından bu yana, müşteri odaklı ve yenilikçi fikirleriyle, eticaret sektörü ile mağazalarıyla birlikte büyümeye devam ediyor. E-ticarette müşteri ve mağazalar ön planda tutulurken, kullanıcı deneyimi ve kullanım kolaylığı ön planda tutuluyor. Türkiye’de ilk defa siparişler kargolama aşamasından, kargolama aşaması bitene kadar takip edilir ve müşteriler her takip aşaması noktasında bilgilendirilir.

Kurucusu Deniz Emre Çolakoğlu’nun ve ortaklarının vizyonunun bir sonucu olarak; online perakende hizmetini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırırken, tüm paydaşlarının güvenini ve gelirini arttırmaya devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren hızla büyüyen Vadizon, bugün yaklaşık 66 kategoride, binlerce ürün çeşidiyle ve aylık 500 binden fazla ziyarete ev sahipliği yapıyor. Kaliteli ve geniş ürün seçeneği ile herkesin ve her kesenin yüzünü güldürmeye devam ederken, ürün çeşitliliğini ve entegrasyonu ile her geçen gün yeni mağazalar ve paydaşlarını artırarak siz değerli müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Başarıları ve büyümesini her geçen gün durmadan, azimle arttıran Vadizon, Türkiye’nin alışverişinin gülen yüzü olmaya devam ediyor.